Premiera książki “Odpoczynek, zabawa, rozwój. Jak zrozumieć małe dziecko.” – dr Deborah MacNamara

04
Oct

Premiera książki “Odpoczynek, zabawa, rozwój. Jak zrozumieć małe dziecko.” – dr Deborah MacNamara

by
 
112 people viewed this event.

Książka ta opiera się na pracy jednego z najlepszych na świecie ekspertów ds. rozwoju dzieci, dr Gordona Neufelda. Niczym mapa drogowa, oferuje ona wskazówki, które pomagają nam poruszać się po świecie małych dzieci. Pomaga nam je poznać i zrozumieć. Każdy maluch czy przedszkolak potrzebuje, abyśmy widzieli o nim to, o czym opowiada nam autorka tej książki. 

„Ta książka jest dowodem uzdolnień dr MacNamary, ale również jej absolutnego przekonania, że zrozumienie tego, na czym polega rozwój człowieka oraz jak funkcjonują nasze relacje powinno być dostępne dla wszystkich tych, którzy są odpowiedzialni za opiekę nad maluchami. Dr MacNamara to idealna osoba do opowiedzenia wam tej historii oraz poprowadzenia od teorii do praktyki. Nie moglibyście być w lepszych rękach.” – dr Gordon Neufeld, psycholog, autor bestselleru i założyciel The Neufeld Institute.

O autorce

Dr Deborah MacNamara jest psychologiem, doradcą oraz edukatorem z ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Jest wykładowcą w The Neufeld Institute, prowadzi praktykę doradczą i regularnie zapraszana jest do wystąpień dla rodziców, opiekunów, nauczycieli i specjalistów ds. psychicznego, podczas których opowiada o rozwoju dzieci i młodzieży. Pisze, udziela wywiadów radiowych oraz telewizyjnych i w oparciu o naukę o rozwoju przemawia w imieniu potrzeb dzieci i młodzieży. Deborah mieszka z mężem i dwójką dzieci w Vancouver w Kanadzie.

To register for this event please visit the following URL:

 

Date And Time

2020-10-04
 

Location

 
 
 

Share With Friends